Rekomendacje Beneficjentów

NOWA fundacja
Fundacja beneficjenci

Rekomenduję Fundację PreZero jako rzetelnego i zaangażowanego realizatora programu grantowego, skierowanego do osób z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin. Program stanowi istotne wsparcie dla rodzin mierzących się z codziennymi wyzwaniami wynikającymi z opieki nad dzieckiem z niepełnosprawnością. Na szczególne podkreślenie zasługuje profesjonalna organizacja procesu

rekrutacyjnego oraz wysoki standard komunikacji i współpracy, charakteryzujący się życzliwością, empatią i indywidualnym podejściem do potrzeb uczestników. Takie działania budują poczucie bezpieczeństwa i realnego wsparcia (…) a rodzice mają możliwość zapewnienia dzieciom polepszenia warunków w codziennym funkcjonowaniu.

Beata, mama Zosi

Wspólnie z małżonką jesteśmy niezmiernie wdzięczni za udzielone nam przez PreZero wsparcie. Ten rok był dla nas wyjątkowo trudny. Jędrzej w czerwcu ubiegłego roku zakończył swą edukację szkolną (...), na jesieni dostał miejsce w Powiatowym Domu Samopomocy (...). Mimo optymistycznych paru pierwszych dni zaczyna być coraz gorzej. Zaczynają się zachowania trudne, syn np. podbiega i wyrzuca

segregatory z szafek, niszczy pomoce dydaktyczne, w łazience łamie kije od szczotek i mopów. Czasem trzeba siłą blokować mu dostęp do czegoś, bądź ciągnąc za rękę wyprowadzać z pomieszczenia (...) nawet ja daję sobie z nim radę tylko sprytem, a nie siłą. Obecnie syn przebywa ze mną prawie całe dni w domu (...). Jedynymi osobami, które potrafią sobie dać z nim radę (oprócz mnie i naszego starszego syna) są

nasi dwaj opiekunowie. Żona po paru incydentach, sama boi się z nim zostać w domu. Przepraszam, rozpisałem się trochę, ale chciałem ukazać drobny kontekst w jakim funkcjonujemy i jak bardzo dla nas cenne jest udzielone przez Państwa wsparcie. Pozwala to sfinansować nam na jakiś czas dodatkową opiekę dla Jędrka, a nam chociaż trochę (od tej opieki 24h/dobę) odetchnąć.

Andrzej, tata Jędrzeja

Fundacja beneficjenci

Co do grantu, bardzo się cieszymy, że Ewa otrzymała środki na rehabilitację. Całość wniosku o grant wraz z jego rozliczeniem była bardzo prosta i przejrzysta. Podobnie przekazanie pieniędzy. Myślę, że wiele instytucji mogłoby na Wasz wzór ograniczyć biurokrację (...).

Gdy staraliśmy się o nowy wózek łącznie przejechałem ok 500 km ze względu na „inne kody” (wg. wiedzy lekarza, a inne w rzeczywistości), albo w międzyczasie został zmieniony druk wniosku... i tym podobne przeszkody.

Marcin w imieniu Ewy

Dziękujemy, że w ramach współpracy z Fundacją PreZero, mogliśmy naszym podopiecznym zorganizować święta, kiedy ten czas nie zawsze jest dla nich łatwy i przyjemny.

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów 

Bardzo Państwu dziękuję za udzieloną pomoc. Przekazane pieniądze w jakimś stopniu pomogły mi w leczeniu i rehabilitacji mojej córki Moniki. Jak Państwo widzieliście w rozliczeniu grantu koszty leczenia są ogromne i każda złotówka się liczy.

Zenon, tata Moniki

Fundacja beneficjenci

Bardzo dziękuję za wsparcie Fundacji "Jesteśmy z Tobą". Fundacja JEST ZE MNĄ już trzeci rok. Dzięki temu mogę kontynuować terapię córki obserwując, jak małymi krokami moje dziecko robi postępy. Nie są one spektakularne. Przed nami długa i zapewne trudna droga. 

Dla każdego rodzica ważne jest każde wsparcie jakie otrzymują, ponieważ otwiera to nowe możliwości i może przybliżać ich do realizacji celów. W moim przypadku jest to szczęście, sprawność i usamodzielnienie się mojego dziecka w dorosłym życiu.

Ania, mama Tatiany

Fundacja beneficjenci

Serdeczne podziękowania za ogromne wsparcie procesu mojej rehabilitacji. Dzięki Wam, miałem możliwość zdecydowanie podnieść swoją sprawność oraz pewność siebie. Dziękuję, że Jesteście <3

Arek